Acerca de

Tanári kar

Acháné Király Zsuzsanna

okleveles spanyol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
történelem szakos középiskolai tanár
12. a osztályfőnök

hétfő 6. óra

Fogadóóra:

Baranyó Andrea

magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
történelem szakos tanár
kulturális menedzser
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
mesterpedagógus
intézményvezető-helyettes
8. a osztályfőnök-helyettes

egyeztetés szerint

Fogadóóra:

Bauerné Nyitrai Zsófia

testnevelés-rekreáció szakos tanár
úszás sportedző
tenisz sportoktató
7. b osztályfőnök

csütörtök 3. óra

Fogadóóra:

Dauner Lőrinc

okleveles német nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
német nyelv és irodalom szakos tanár
pedagógus II.
12. c osztályfőnök

péntek 4. óra

Fogadóóra:

Hegoczki Imre Tibor

okleveles történelem szakos bölcsész és tanár
okleveles magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
pedagógus II.
11. a osztályfőnök

szerda 4. óra

Fogadóóra:

Jancsik Imre

magyar nyelv és irodalom szakos tanár
történelem szakos középiskolai tanár
pedagógus II.

szerda 1. óra

Fogadóóra:

Kissné Prim Beáta

okleveles középiskolai matematikatanár
okleveles középiskolai fizikatanár
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
pedagógus II.

péntek 5. óra

Fogadóóra:

Kriszte István

német nyelv és irodalom szakos tanár
emelt szintű érettségi vizsgáztató

szerda 7. óra

Fogadóóra:

Major Szilvia

okleveles magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
német nyelv és irodalom szakos tanár
pedagógus II.

kedd 6. óra

Fogadóóra:

Nagymihály Ármin Géza

informatikus közgazdász
kommunikációs munkaközösség-vezetője

hétfő 8. óra

Fogadóóra:

Pribelszki Aliz

okleveles német szakos középiskolai tanár
okleveles magyar nyelv és irodalom szakos tanár
8. b osztályfőnök

hétfő 4. óra

Fogadóóra:

Szalai Beáta

okleveles középiskolai biológia-kémia szakos tanár
klinikai- és egészségpszichológus
közoktatás vezetőképző szakvizsga
természettudományos munkaközösség-vezető
pedagógus II.
12. C osztályfőnök-helyettes

hétfő 5. óra

Fogadóóra:

Vas Viktória

angol szakos nyelvtanár
érettségi elnök, emelt szintű vizsgáztató
idegen nyelvi munkaközösség-vezető
12. a osztályfőnök-helyettese

szerda 2. óra

Fogadóóra:

Zenka Zsuzsanna

okleveles anglisztika szakos bölcsész
7. a osztályfőnök

kedd 7. óra

Fogadóóra:

Almásiné Gáldi Csilla Veronika

angol nyelv és irodalom szakos tanár

hétfő 2. óra

Fogadóóra:

Barta András Gábor

okleveles informatika szakos középiskolai tanár,
számítástechnika szakos tanár,
okleveles matematika szakos általános iskolai tanár,
közigazgatási szakvizsga

hétfő 8. óra

Fogadóóra:

Biró Ágnes

orosz nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
német nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
9. c osztályfőnök

szerda 2. óra

Fogadóóra:

Fogl Balázs

angol szakos nyelvtanár
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
idegennyelvi vizsgáztató,
pedagógus II.
9. d osztályfőnök

csütörtök 4. óra

Fogadóóra:

Herbert Krisztián

okleveles középiskolai testnevelő tanár

csütörtök 6. óra

Fogadóóra:

Kamrás Orsolya

magyar nyelv és irodalom szakos tanár
filozófia szakos középiskolai tanár
érettségi elnök, emelt szintű vizsgáztató
magyar munkaközösség-vezető
11. c osztályfőnök-helyettes

kedd 6. óra

Fogadóóra:

Kmetty Orsolya Júlia

okleveles spanyoltanár
diákönkormányzatot segítő pedagógus
8.b osztályfőnök-helyettes

csütörtök 2. óra

Fogadóóra:

Kurucz Krisztina

biológia szakos tanár
kémia szakos tanár
Pedagógus II.
10. b osztályfőnök

péntek 5. óra

Fogadóóra:

Manolovitsné Erdőközi Orsolya

magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
okleveles holland nyelv és kultúra tanára
német szakos nyelvtanár
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
érettségi vizsgaelnök
pedagógus II.

csütörtök 5. óra

Fogadóóra:

Oroszpataki Zsófia Ildikó

testnevelés szakos tanár
gyógytestnevelő tanár
okleveles rekreáció irányító
iskolai sítúravezető
11.d osztályfőnök

kedd 6. óra

Fogadóóra:

Pállay József

rajz szakos tanár
művészeti rajz szakos középiskolai tanár
szerkesztő és ábrázoló geometria szakos középiskolai tanár
művészettörténet szakos középiskolai tanár
pedagógus II.

csütörtök 7. óra

Fogadóóra:

Szász Péter

matematika szakos tanár
fizika szakos tanár
felsőfokú oktatás informatikus
12. b osztályfőnök

szerda 7. óra

Fogadóóra:

Venczel Ágnes

matematika szakos tanár
angol szakos nyelvtanár
kémia szakos tanár
10. b osztályfőnök-helyettes

csütörtök 4. óra

Fogadóóra:

Éll Ninetta

német nyelv és irodalom szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus szakértői területen
érettségi vizsgaelnök
mesterpedagógus
Erasmus+ pályázati koordinátor
12.b osztályfőnök-helyettes

szerda 7. óra

Fogadóóra:

Asbolt Olivér

történelem szakos középiskolai tanár
felsőfokú oktatási informatikus
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
mesterpedagógus, szakértő
történelem munkaközösség-vezető
10. c osztályfőnök

szerda 7. óra

Fogadóóra:

Batta Boglárka

fizika szakos középiskolai tanár
matematika szakos középiskolai tanár
9.c osztályfőnök-helyettes

péntek 7. óra

Fogadóóra:

Buglyóné Ludman Mária

matematika szakos tanár
kémia szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
mesterpedagógus, szakértő
érettségi vizsgaelnök
kerületi matematika munkaközösség-vezető
belső értékelési csoport vezető
9. ny osztályfőnök

kedd 3. óra

Fogadóóra:

Garbóci Bernadett

okleveles történelem szakos bölcsész és tanár
angol nyelv és irodalom szakos tanár
érettségi vizsgaelnök
idegennyelvi vizsgáztató
pedagógus II.
kerületi történelem munkaközösség-vezető
9. ny osztályfőnök-helyettes

csütörtök 4. óra

Fogadóóra:

Horváth Györgyi Erzsébet

ének-zenetanár, karvezető
magánénektanár, ének-kamaraművész
11. b osztályfőnök-helyettes

hétfő 7. óra

Fogadóóra:

Kincses Katalin

okleveles földrajz szakos általános iskolai tanár
okleveles történelem szakos bölcsész és tanár
földrajz szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
mesterpedagógus
szakértő
intézményvezető

egyeztetés szerint

Fogadóóra:

Kolloros Péter József

matematika szakos tanár
fizika szakos tanár

péntek 7. óra

Fogadóóra:

Laczi Krisztina Mária

okleveles középiskolai történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára
okleveles erkölcstan- és etikatanár
közösségi szolgálat koordinátor
8. a osztályfőnök

csütörtök 8. óra

Fogadóóra:

Molnár Levente Árpád

magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
angol nyelv és irodalom szakos tanár
11. c osztályfőnök-helyettes

kedd 3. óra

Fogadóóra:

Palotainé Varga Szilvia

történelem szakos tanár
földrajz szakos tanár
pedagógus II.
10. a osztályfőnök-helyettes

csütörtök 5. óra

Fogadóóra:

Ruszkovics-Nagy Boglárka

diplomás testnevelő, gyógytestnevelő, egészségfejlesztő tanár
11. a osztályfőnök-helyettes

péntek 2. óra

Fogadóóra:

Széllné Ondok Ágota

magyar nyelv és irodalom szakos tanár
mozgóképkultúra és médiaismeret tanár
könyvtáros
9. d osztályfőnök-helyettes

szerda 4. óra

Fogadóóra:

Vitószki Judit

filozófus
magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

csütörtök 7. óra

Fogadóóra:

Baloghné Szabó Magdolna

okleveles angoltanár
11. d osztályfőnök-helyettes

szerda 6. óra

Fogadóóra:

Battyán Katalin

magyar nyelv és irodalom szakos tanár
angol nyelv és irodalom szakos tanár
okleveles pedagógia szakos bölcsész
10. c osztályfőnök-helyettes

szerda 6. óra

Fogadóóra:

Csákvári László Ferenc

testnevelés-rekreáció szakos tanár
testnevelő tanár
pedagógus II.

kedd 3. óra

Fogadóóra:

Haász Ferenc Sándor

testnevelés szakos tanár
testnevelés munkaközösség-vezető
11. c osztályfőnök

csütörtök 5. óra

Fogadóóra:

Horváth Marianna Ildikó

magyar nyelv és irodalom szakos tanár
francia szakos nyelvtanár
segédkönyvtáros
környezetvédelmi szakigazgatásszervező

egyeztetés szerint

Fogadóóra:

Kincsné Molnár Erzsébet Erika

biológia szakos középiskolai tanár
kémia szakos középiskolai tanár
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
pedagógus II.
12.d osztályfőnök

péntek 6. óra

Fogadóóra:

Komlósi László Ákos

földrajz szakos tanár
történelem szakos tanár
érettségi vizsgaelnök
Pedagógus II.
10. a osztályfőnök

hétfő 6. óra

Fogadóóra:

Lengyel Zsolt

okleveles matematika szakos középiskolai tanár
okleveles középiskolai testnevelő tanár
10. d osztályfőnök

csütörtök 2. óra

Fogadóóra:

Nagy István

matematika szakos középiskolai tanár
fizika szakos középiskolai tanár
9. b osztályfőnök

szerda 3. óra

Fogadóóra:

Pataki Marianna Edit

okleveles könyvtárpedagógia-tanár,
középiskolai művészeti szaktanár,
szakvizsgázott pedagógus könyvtárinformatika, könyvtárpedagógia területen,
okleveles grafikus
pedagógus II.
könyvtárostanár

egyeztetés szerint

Fogadóóra:

Sigmond Gábor Mihály

fizika szakos tanár
kosárlabda edző
sítúra vezető
reál munkaközösség-vezető
11. b osztályfőnöke

szerda 2. óra

Fogadóóra:

Vargáné Zólyomi Margit

történelem szakos középiskolai tanár
orosz nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
angol szakos nyelvtanár
9. a osztályfőnök-helyettes

szerda 7. óra

Fogadóóra:

Vozár-Krecskó Anett Evelin

okleveles történelem szakos bölcsész és tanár
okleveles magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
szakvizsgázott pedagógus mentor- és vezető tanári ismeretek specializációval
érettségi vizsgaelnök, emelt szintű vizsgáztató
nevelési munkaközösség-vezetője
mesterpedagógus
9. a osztályfőnöke

kedd 7. óra

Fogadóóra: